Увага! Діти на дорозі

     21 травня в 7-А класі (класний керівник Русинчук А.П.)  був проведений Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху. Діти переглянули відеоролик «Безпечна дорога додому» та провели вікторину «Увага! Діти на дорозі».

Правила дорожнього руху

     Навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.

     У 6-Б класі відбулася вікторина, за допомогою якої учні повторили правила дорожнього руху, закріпили знання з безпечного поводження  на дорозі. Класний керівник Маковецька К.І. перевірила навички учнів у вирішенні нестандартних ситуацій на дорозі, уміння застосовувати знання з правил дорожнього руху, уважність учнів, виховувала впевненість у необхідності дотримання правил безпеки під  час руху транспорту та під час руху  пішоходів, уміння співпрацювати у команді. 

     Після вікторини учні побували на Козацькій горі, де гарно відпочили.

Правила дорожнього руху

     Другокласники вивчають Правила дорожнього руху вулицями селища Ратне.

День Перемоги

     День пам'яті та примирення. День Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться. Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.

Зустріч з представником газової служби

     В рамках місячника безпеки життєдіяльності у 8-Б класі (класний керівник Філіпчук Л.П.) було проведено зустріч з представником газової служби, який розповів дітям про правила користування газом та безпечне використання газу в побуті. 

Дзвони Чорнобиля…

Чорнобильський вітер по душах мете.

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде. …

Лиш пам'ять, лиш розум усе пам’ятає. 

     26 квітня – одна з найтрагічніших сторінок в історії нашого народу. Чорний день в історії України. Чорнобиль і досі є незагоєною раною. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців, її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління.

     У 35 річницю аварії на Чорнобильській АЕС   класний керівник Северенюк Л.А. провела в 10-А класі виховну годину «Дзвони Чорнобиля…»

Як не захворіти на коронавірус…

     У рамках місячника безпеки життєдіяльності 24 квітня 2021року   класний керівник Северенюк Л.А. провела у 10-А класі бесіду  на тему «Як не захворіти на коронавірус… »

Чорнобиль 1986

     26 квітня в 4-А класі (класовод Кошель Н.У.) проведено усний журнал «Чорнобиль 1986».

     Учні підготували та презентували цікаву інформацію про найбільшу екологічну катастрофу ХХ століття – аварію на Чорнобильській атомній електростанції. Інформаційні буклети «Чорнобиль у цифрах» познайомили з наслідками впливу радіоактивних речовин на людей та довкілля, із засобами захисту від опромінення.

     Діти переглянули відео про місто-привид та Зону відчуження. Учні поділилися спогадами своїх дідусів та бабусь, які були свідками подій 1986 року.

Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати

     26 квітня у 4-В класі класовод Остапук Т.П. провела виховне заняття на тему «Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати».

     Школярі дізналися про всі можливі ризики щодо виникнення пожежі. Закріпили знання про послідовність дій під час загорання. Ознайомилися із засобами пожежогасіння.

Мужність і біль Чорнобиля

  Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде!

 

     26 квітня 2021 року у 10-Б класі Приймачук І.В. провела виховну годину «Мужність і біль Чорнобиля».

     Мета заходу: розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає; виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість.

Правила безпеки

     В рамках місячника безпеки життєдіяльності учні 3-В класу (класовод Шкутник Т.Р.) створювали лепбук "Правила безпеки". 

Перша медична допомога

     Усім відома істина, що на першому місці - життя і здоров’я людини. Кожен особисто має подбати про себе, але виникають ситуації, коли життя залежить від інших. Саме тому важливо уміти надати першу домедичну допомогу, аби врятувати чиєсь життя. А чи знаємо ми, як діяти у непередбачених ситуаціях, щоб не зашкодити людині, а допомогти?  Перевірити це на собі вирішили учні 11-А класу (класний керівник Корпач О. М.), які виконали теоретичні і практичні завдання з надання першої домедичної допомоги. Під час цього заняття діти зрозуміли, що знань багато не буває і є ще чому навчатися.

Цікава екскурсія

     Цікавою та змістовною була екскурсія другокласників до 14 державної пожежно-рятувальної частини управління державної служби України з надзвичайних ситуацій  у Волинській області під час проведення у школі Місячника безпеки життєдіяльності. 

Мій безпечний дім

     23 квітня у 7-А класі класним керівником Русинчук А.П. було проведено годину спілкування «Мій безпечний дім», під час якої учні опрацювали пам'ятки «Правила безпеки при поводженні з газом» та «Обережно! Електрична напруга».

Безпечна дорога до школи

23 квітня 2021 року класний керівник 10-Б класу  Приймачук І.В. провела бесіду з безпеки життєдіяльності дітей  «Правила дорожнього руху». 

Безпека користування газом

     Дитина, її житття і здоров’я - найвища цінність. Тож захистити її від можливих небезпек і навчити взаємодіяти з довкіллям - одне із завдань шкільного виховання. У рамках місячника безпеки життєдіяльності у 8-А класі було проведене тематичне заняття «Безпека користування газом».