Лютий 2018


Я знаю рідну мову

       21.02.18 року у Міжнародний день рідної мови вчителі української мови та літератури Долюк В.М. та Северенюк Л.А. провели мовознавчу вікторину «Я знаю рідну мову», у якій взяли участь учні 6-их та 7-их класів.  Діти дізналися цікаві факти з української мови, показали свої знання та вміння. З невеличким відривом перемогла команда «Розумники». 

Фізичний експеримент – органічна і невід’ємна частина процесу пізнання

20 лютого на базі нашої школи відбулася науково-практична конференція для вчителів фізики та учнів старших класів по темі «Фі20 лютого на базі нашої школи відбулася науково-практична конференція для вчителів фізики та учнів старших класів по темі «Фізичний експеримент – органічна і невід’ємна частина процесу пізнання». В роботі конференції взяли участь Тетяна Ганжа, завідувачка районним методичним кабінетом та Віра Жерш, методист РМК.

Про навчальний фізичний експеримент як основний вид діяльності при вивченні фізики розповіла Валентина Осіюк, вчитель фізики нашої школи, вчитель-методист. Виступ наставника доповнила практичними задачами Мирослава Пачка, учениця 11Б класу, призер обласної олімпіади з фізики.

 Своїми напрацюваннями з теми конференції поділились:

-       вчитель фізики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче Віталій Трофимчук;

-        вчитель фізики Ярослав Шинкарук та учениця 10 класу Юлія Вертей НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім. В. Газіна» смт Ратне;

-       вчитель фізики Анастасія Ковальчук та учениця 10 класу Ірина Мельничук НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі.

-       вчитель фізики Валентина Савлук  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Датинь;

-       вчитель фізики Жорж Рябченко НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Здомишель;

-       вчитель фізики Валентина Солонінко та її  учні Сергій Куничник, Денис Антонюк НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники;

-       вчитель фізики Ольга Михалевич та учень 10 класу Бірук Сергій НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани.

Завершився захід врученням сертифікатів учням та їх педагогам про участь у конференції.

Дивосвіт дитячих талантів

16 лютого відбувся огляд художньої самодіяльності серед учнів та працівників школи на тему «Дивосвіт дитячих талантів». Всі присутні з великим задоволенням подивились концерт колективів художньої самодіяльності, виставку образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, науково-технічної творчості.

Час і досі не загоїв рану

     15.02.18 року класний керівник 7- А класу Северенюк Л.А. провела виховну годину «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану».

Година спілкування «Традиції сім'ї»

Традиції – це шлях,

який об'єднує і

зміцнює сім'ю.

    13 лютого в 9-Б класі відбулася година спілкування під назвою «Традиції сім'ї», на яку були запрошені батьки і учні.

     Мова йшла про сімейні традиції і їх роль, про те, як наповнити сімейне життя яскравими пригодами, незабутніми зустрічами, що потрібно робити щоб членам родини жилося комфортно і цікаво.

     Діти захищали проекти «Сімейні цінності», «Сімейні традиції», «Народна мудрість», «Калейдоскоп ідей», які виготовляли вдома.

     Всі разом переглянули відеоролик «Один день із життя нашого класу», а також фотоальбом, які зробила Зуб Дарія. На завершення класний керівник Старушик Людмила Володимирівна провела майстер-клас по виготовленню сімейного календаря, в якому будуть зазначені сімейні свята і обов'язково фотографії сім'ї.

Родинне свято

     14.02.18 року у 7-А класі (класний керівник Северенюк Л.А.)  відбулося родинне свято. Тільки в атмосфері сімейного тепла можна зростити щасливих дітей. Теплом, любов’ю був пронизаний весь виховний захід.  Діти виконували пісні, танці, розігрували веселі сценки, декламували поезії.    Півторагодинне свято пролетіло, як мить.   

Інструктивно-методична нарада

     14 лютого на базі нашої  школи відбулася інструктивно-методична нарада з учителями, які здійснюють навчання дітей за індивідуальною та інклюзивною формами. Олена Рудчик, завідувач районної психолого-медико-педагогічної консультації ознайомила педагогів із графіком виїзних засідань Волинської обласної психолого-медико-педагогічної консультації, надала рекомендації щодо підготовки матеріалів, необхідних для здійснення психолого-педагогічного вивчення дітей з особливими освітніми потребами. Крім цього, акцентувала увагу присутніх на нормативних документах, які регламентують звільнення від державної підсумкової атестації учнів інклюзивних класів та учнів індивідуальної форми навчання, презентувала матеріали Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти щодо надання освітніх послуг дітям в умовах інклюзивного навчання.

13 Comments

Реєстрація для участі в ЗНО 2018

Реєстрація для участі у ЗНО-2018 на відмінно!

 

·       Визначитись із переліком предметів на ЗНО та на ДПА (для випускників закладів освіти)

·       Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, сформувати заяву-реєстраційну картку  зі спеціальної програми на сайті УЦОЯО.

·         

Випускники закладів освіти, а також учні (слухачі)  закладів професійно-технічної освіти та вищої освіти, які  складатимуть ДПА з української мови у формі ЗНО реєструються у своїх навчальних закладах.

 

Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією.

№ з/п

Назва пункту реєстрації

Адреса пункту реєстрації

Дні роботи

Години роботи

1

Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти

вул.Винниченка,31, каб. 28,             м. Луцьк, Волинська область 43000

Понеділок-п'ятниця

09ºº-13ºº

2

Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна"

вул. Георгія Гонгадзе, 5,               м. Луцьк, Волинська область 43020

Понеділок-п'ятниця

09ºº-17ºº         Обід 13ºº-14ºº

 

Формування пакета реєстраційних документів, у який входять:

1) реєстраційна картка (з програми реєстрації)

2) копії документів, що посвідчують особу: паспорт (завірити копію особистим підписом та написом «згідно з оригіналом»)

3) копія атестата (лише для випускників попередніх років) чи оригінал довідки (для студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а.  та професійно-технічної освіти, які не здають ДПА, але здобувають у 2018 році повну загальну середню освіту);

4) додаткові документи за потреби:

·        для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоровя форми 086-3/о);

·        при зміні прізвища (копія документа про зміну прізвища);

·        у разі запиту щодо участі у додатковій сесії (заява, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);

·        нотаріально завірений  переклад українською мовою документів ( у разі надання документів іноземною мовою).

 

Надсилання пакета реєстраційних документів

Готовий комплект реєстраційних документів:

1)  випускники закладів загальної середньої освіти, а також  особи, які складатимуть ДПА у формі ЗНО передають комплект документів  до свого закладу освіти. Навчальний заклад реєстраційні документи разом із списком учнів (студентів) надсилає у ЛРЦОЯО ;

2)   усі інші категорії абітурієнтів самостійно надсилають пакет документів на адресу ЛРЦОЯО  (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039)  рекомендованим листом до 19.03.2018 (за відтиском поштового штемпеля).

 

Отримання відповіді від регіональних центрів

Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2018.

Якщо протягом двох тижнів з часу надсилання Вами пакета з реєстраційними документами, Ви не отримали відповіді, звертайтесь до Львівського регіонального центру.  У випадку отримання відмови (необхідності внесення змін до реєстраційних даних), учасник має усунути недоліки (внести необхідні зміни) та надіслати до регіонального центру  НОВИЙ  пакет документів до 02.04.2018  (за відтиском поштового штемпеля).

Контакти ЛРЦОЯО:

www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

 (032) 2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

 

                                               Успішної Вам реєстрації!

Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів

     08.02.18 року в нашій школі відбувся конкурс читців поезій Т.Г.Шевченка «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів».

     Захід розпочався виступом у запису Героя «Небесної сотні»  Сергія Нігояна – уривком з поеми «Кавказ», який він прочитав на Майдані 2013 року.

Портрет Т. Шевченка та його вірші стали частиною Майдану, Революції гідності, її душею. Шевченко знову пробудив відданість, гідність, патріотизм. Сьогодні його вірші стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.

     У конкурсі взяли участь 17 школярів. Переможцем стала учениця 9-А класу Шпак Вікторія (керівник Мицюк О.В.). Бажаємо успіхів у районному конкурсі.

 

Старша вікова категорія:

1.     Шпак Вікторія І місце

2.     Гуль Катерина  ІІ місце

3.     Боговід Ірина ІІ  місце 

4.     Королік Діана ІІ місце

5.     Зуб Дарина ІІІ місце

6.     Павленко Надія ІІІ місце

7.     Гурич Ілля ІІІ місце

8.     Юрчик Анна ІІІ місце

 

Середня вікова категорія:

 

9.  Ліщук Василь І місце

10.  Шанюк Дарина ІІ місце

11.  Денисова Софія ІІ місце

12.  Лукашик Марія ІІ місце

13.  Пінкевич Анастасія ІІІ місце

14.  Корінчук Мар’яна ІІІ місце

15.  Лахтюк Тетяна ІІІ місце

16.  Михалевич Анна ІІІ місце

17.  Вощина Олександр ІІІ місце

19 Comments

Твій вибір

  В рамках ІІІ етапу профорінтаційного Квесту «Твій вибір» 6 лютого  відбулася  екскурсія учнів 9-Б класу (класний керівник Старушик Л.В.)   в місцеву піцерію «Версаль». Провідний фахівець з питань профорієнтації Ратнівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Леся Захарчук розповіла про професію бармена, а також про те, що цього дня їхнє професійне свято. Презентація професій відбулася в робочій обстановці, кожен міг «приміряти професію». Після завершення зустрічі бажаючі посмакували піцою.  

Тиждень мистецтва

     З 29 січня по 03 лютого в нашій школі під керівництвом вчителів образотворчого та музичного мистецтва Дейнеки Олени Іванівни та Корсака Володимира Васильовича проходив тиждень мистецтва. Протягом тижня проводились виставки плакатів на тему «Види мистецтва», малюнків «Моя домашня тваринка» (1-5 кл.), «Впізнай шестикласника» (6 кл.) «Музична мозаїка» (2-6 кл.). Дейнека О.І. на гуртку провела день відкритих дверей, де представила майстер-клас «Фактурний живопис». Всі бажаючі з захопленням створювали на картоні рельєф з гіпсу, а потім розфарбовували. Урок-концерт побачили учні 6 класу. Навчально-пошуковий день «Акція-конкурс на кращу цитату великих людей про мистецтво» пройшов у четвер.  Завершили тиждень відкритим виховним заходом «Мистецтво в моєму житті». Учні школи взяли активну участь у проведенні усіх заходів.

Нарада

02 лютого на базі нашої школи пройшла нарада відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть ДПА у формі ЗНО. 

Школа молодого педагога

     2 лютого відбулось чергове заняття школи молодих вчителів англійської мови. Головний спеціаліст райво Данилюк Тетяна Миколаївна привітала учасників тренінгу та взяла активну участь в роботі. Керівник школи Волошина Ірина Анатоліївна провела трейнінгове заняття на тему:"Making Lessons Motivating".

     Робота тренінгу була побудована на стимуляційно-креативній основі. Цитатою дня були  слова: "We do not remember days, we remember only moments". Робота тренінгу проходила під девізом:"Never stop learning because life never stops teaching". На занятті Волошина І.А. представила різні види стимуляційних вправ, які сприяють формуванню позитивної мотивації до вивчення англійської мови. Молоді педагоги навчались елементам творчого письма, ознайомились із фаховими цікавинками під час  навчання аудіювання та навчання.

     Шкільний практичний психолог Кіперчук Ю.А. взяла участь у роботі тренінгу. Було проведене тестування з метою визначення творчого потенціалу вчителя та надані психологічні поради, як зацікавити дитину до навчання. Важливим елементом тренінгу була доброзичлива атмосфера  співробітництва.  Результатом роботи були схвальні відгуки та слова подяки молодих вчителів. На завершення тренінгу учасники  обмінялись теплими побажаннями успіху у роботі з дітьми.

 

Класна година «Мистецтво в нашому житті»

Мистецтво – чарівний світ краси, що давно приваблює до себе людей. Майже сорок тисячоліть існує на землі мистецтво. Воно створене людиною і є невід’ємною частиною її життя, її вічним супутником. Людина – автор величезної кількості різноманітних мистецьких творів, де вона постає художником і композитором, скульптором і архітектором, поетом, творцем кіно і телебачення.

Про мистецтво, яке місце займає воно в нашому житті говорили учні 11-А класу на виховній годині, присвяченій темі мистецтва.

Душу й тіло ми положим за нашу свободу…

     31.01.18 року класний керівник 7-Б класу Приймачук І.В. провела з учнями урок мужності до Дня пам’яті героїв Крут «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…»