Прощай початкова школо

     25 травня у 4-Б класі відбулося свято випускників «Прощавай, початкова школо!».

Цього дня прийшли привітати школярів чимало гостей. Серед них, звичайно, і батьки, які протягом 4 років брали активну участь у житті школи та класу.

    Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі. Чотири роки минуло з того часу, як діти вперше несміливо переступили шкільний поріг. За цей час школа стала для них рідною домівкою. Наші діти подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п’ятикласниками.

     Школярі розказували вірші та співали пісні для своїх батьків, бабусь, дідусів та вчителів. У дитячих оченятах світилася радість, а на очах присутніх виступали сльози любові та гордості за дітей.

     Директор школи Рудчик І.М. вручив вихованцям дипломи випускника початкової школи і побажав надалі з впевненістю та наполегливістю крокувати східцями шкільної науки.

     Атмосфера свята була сповнена світлих надій на майбутнє. Кульмінацією свята стала відео-презентація «Спогади про 4 роки навчання в початковій школі», яку підготувала Ризванюк С.В.

     Щасливих, успішних вам років навчання, дорогі випускники початкової школи!