Налаштуйся на позитив

     З 23 по 27 квітня в школі було проведено Тиждень психології «Налаштуйся на позитив» з метою надання допомоги дітям у вирішенні особистих проблем, підвищення інтересу до психології як науки, стимулювання творчої активності дітей і педагогів. 

     У програмі тижня  відбулося багато цікавих заходів, творчих конкурсів та завдань. Учні та вчителі школи мали можливість взяти участь у цих заходах.  Учасники щодня знайомилися з цікавою інформацією психологічного змісту, що відповідала зазначеній темі дня.

     1 день

Лінійка. Відкриття тижня психології «Налаштуйся на позитив». Оголошення заходів, які будуть проводитися протягом тижня

Акція «Мудрі повчання», під час  якої учням і вчителям  пропонували  вибрати з чарівного кошика мудрі повчання великих вчених, які будуть для них корисними в майбутньому.

Гра «Веселка мого настрою». Учням і вчителям пропонуються смайлики з різним настроєм. Кожен обирає той смайлик, який відповідає його настрою.

     2 день

Виставка малюнків «Щастя – це…»

Гра «Слідопити». Учням роздаються завдання  гри «Слідопити». Умовою виграшу в грі є правильність виконання завдань та швидкість. Переможці отримують подарунки та багато цікавої інформації про школу, вчителів та учнів.

Незвичайний гість тижня – Пожирач Неприємностей.

     3 день

Конкурс «Рецепт  толерантності». Учні старших класів складають рецепт толерантності на щодень. Кращі роботи – відмічаються.

Акція «Афоризм мого життя». В учительській розміщується ватман «Афоризм мого життя», де вчителі можуть поділитися крилатими фразами, які їм подобаються.

     4 день

Акція «Дерево бажань». Дитинство… Найбільше воно запам’ятовується нам нашими мріями, бажаннями. У одних їх багато, у інших – одна, дві, але найзаповітніші. Проходить рік, два, десяток, і приємно  мати те, про що мріяв. Випала нагода помріяти і учням початкових класів.

Флеш-моб для дітей 1–4 класів. Учням молодших класів протягом великих перерв випала нагода виплеснути свою дитячу енергію в танцювальних ритмах. Старшокласники демонстрували дітям танцювальні рухи, а молодші школярі із задоволенням їх повторювали.

Кольоротерапія.

     5 день

Заняття «Кольорова країна». Діагностичне заняття спрямоване на дослідження  «карти почуттів людини».  Дізнаємося, які почуття «живуть» у різних частинах тіла.

Казкотерапія для дітей 1-4 класів.