День захисника України

    Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру  як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.

    До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня працівники нашої школи організували і провели цикл заходів.

    В бібліотеці школи  оформлена книжково-ілюстративна виставка «Слава козацька вічно жива»,   присвячена  найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності.

     Учні 1-11 класів взяли участь у  конкурсі вітальних листівок до Дня Захисника Вітчизни.

     Класними керівниками та класоводами проведено цикл уроків мужності.

«Зростаємо патріотами», «Я захисник», «Ми козацького роду», «Нащадки козацької слави», «Є така професія захищати свою Батьківщину»,  «Козацькі сурми».

    Цікаве та веселе свято «Нумо, хлопці»  підготував вчитель захисту Вітчизни Бухалко А.М. В ході свята проводились спортивні змагання:

-         розборка та складання автомата;

-         метання гранати –Ф-1;

-         спорядження магазину патронами;

-         підтягування на перекладині;

-         стрільба із пневматичної гвинтівки «Влучний стрілець»;

Метою таких заходів було розширення знань учнів про історію славного українського козацтва, виховання почуття патріотизму,  національної гідності та побратимства, популяризація надбань і традицій славних запорожців – оборонців рідної землі.