Go Global. Opening

   29.05.17 р.  розпочав роботу літній мовний табір з денним перебуванням «Dreamland» /«Країна мрій», на базі ЗОШ №2 смт Ратне ім. М. Заліпи. З нетерпінням його чекали ті, хто хотів не лише відпочити, а й покращити свої знання з англійської. На базі табору створений один загін «Rainbow» /«Веселка»/.

Отож, в перший день діти вивчали загонову пісню, девіз, присягу, познайомились з клятвою та статутом табору. В цей день вони грали ігри «Імена», «Магічна коробочка» та створювали проекти «Все про мене», які допомогли їм познайомитись більше один з одним.

   30.05. - День відкриття табору. Він був цікавим, яскравим та незабутнім. Адже ми познайомились з Ніком Спенсером, який прибув до нас з центру Англії, міста Кавентрі.

   Наші враження були неймовірні. Святковий концерт, в якому взяли участь талановиті учні нашої школи, гості та учасники табору підняли всім настрій.

    А наші вихователі, вчителі англійської мови Волошина І. А. , Гуль О. І., Ціось Г. І., Домальчук С.І. та директор табору Хотинюк Т.П. пообіцяли бути творчими, енергійними, відданими дітям та організовувати найцікавіші заходи.

   31.05. - День   України. В цей день була проведена екскурсія «Запрошуємо в Україну».

   Під час екскурсії учасники ознайомилися із державним устроєм України, її звичаями і традиціями українського народу. Пригадали визначні місця Києва та мандрували мальовничими куточками України за допомогою мультимедійної презентації «Welcome to Ukraine».

   Розповідали про державні та народні символи України, демонстрували свої знання та вміння під час ігор та інтерактивних вправ. Співали українських пісень, декламували вірші, розв’язували кросворди та відповідали на питання вікторини.

    Працювали над створенням проекту «To Ukraine with love», де діти показали високу майстерність та почуття патріотизму. Разом із волонтером Ніком Спенсером зображували, якою вони бачать Україну та висловлювали свої побажання миру в майбутньому.

   01.01.- День Хоббі.  В цей день діти розповідали про себе та свої інтереси. Діти писали вірші про себе, співали, танцювали. Це був справжній парад хоббі. Особливий інтерес викликала робота в групах: конструювання паперового моста однією рукою. Атмосфера творчості і доброзичливості панувала в таборі в цей день.

   02.06.- День англомовних країн. Всі декорації свідчили про те, що сьогодні у нас день , коли ми можемо обмінятись з волонтером інформацією про Великобританію. Під час брейн-рингу, команди юних британців відгадували та розповідали про визначні місця та традиції Великобританії, де дуже цінними були коментарії та спогади волонтера. Команди здійснили незабутні відео  подорожі в Англію, Шотландію. Разом з Ніком Спенсером вони здійснили подорож в його рідне місто Кавентрі.

    Діти поринули у світ поезії та музики чарівної Британії. Вони дізнались про цікаві факти з життя легендарного «Бітлз» та пригадали їх пісні, згадали неповторного Шекспіра, розгадуючи кросворд  про його твори.

    Діти виготовляли  британські прапори та проекти «Традиції Великобританії» та «Запрошуємо в Лондон».

Учасники табору виготовили  «Дерево мрій». Де висловили свої мрії та побажання табору.

    06.06 -  День здорового харчування. В цей день діти розповідали про свої звичаї харчування, створювали проекти на тему здорової їжі. Особливо сподобались дітям хвилинки релаксації, гра «Hot Seat» та інсценізація казки. Діти дивились відео, співали пісні та дізнались багато нового з уст волонтера Ніколаса про звичаї харчування в Англії.