Фестиваль ДЮП

     У четвер, 27 квітня, у Маневицькому районному центрі творчості дітей та юнацтва проводився другий зональний етап Фестивалю Дружини Юних Пожежників (ДЮП).Від Ратнівського району участь у ньому брали учні нашої школи.

     Даний захід проводиться щорічно. Його метою є навчання школярів правил пожежної безпеки, а також виховання у них мужності, благородства, фізичної загартованості та пожежно-технічної професійної орієнтації.

     Основними завданнями дружини юних пожежників є допомога школі у вихованні в учнівської молоді по­чуття відповідальності за збереження життя та здоров'я людей, матеріальних цінностей від пожеж. Вони повинні проводити пропа­ганду правил пожежної безпеки та пожежно-профілактичних заходів серед дітей, пропаганду традицій та історії пожежної охорони і Добровільного пожежного товариства України. Учні нашої школи з загальною кількістю 217 балів посіли 2 місце.

     Вітаємо учасників фестивалю Касянчук Юлію, Савчук Софію, Ващук Катерину, Савчук Ангеліну, Лахтюк Алісу, Маковецьку Анастасію та їх керівника Брей Олену Василівну з перемогою!