Старти надій

25 квітня відбулися  спортивні змагання серед учнів 6-7  класів «Старти надій».

Команда нашої школи  зайняла загальнокомандне VII місце  серед 23 команд району.

В індивідуальному заліку учень 7Б класу  Пінкевич Денис зайняв І місце з бігу  на дистанцію 1000м. з результатом 13,25хв/ск, а також ІІ місце в метанні малого м’яча  на дальність  з результатом 54,5 метра, відставши від чемпіона  всього на 1 метр.

Жерж Дмитро  зайняв ІІ місце  в стрибках в довжину з розбігу з результатом  4м 70см.

Хочеться відзначити команду школи з естафетного бігу 8х50м. Кушмирука Дмитра, Костючика Віталія, Жержа Дмитра, Гурича Іллю, Бойко Вікторію, Кашубу Анну, Круш Анну, Кіперчук Неонілу.

Добре виступили Михальчук Дмитро та Ганіч Микола( підйом тулуба за 1 хвилину),    Куничник Анатолій (біг на дистанцію 1000 метрів) та інші.

Вчителі фізкультури дякують учасникам змагань за їхню самовіддачу  в досягненні спортивних результатів, а також їхнім батькам за розуміння та підтримку.