Спорт для всіх - спільна турбота

     З метою пропаганди рухової активності та здорового способу життя,   залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою, а також з нагоди Всесвітнього дня здоров’я  та Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» в школі   проведено  огляд-конкурс ранкової гімнастики серед учнів 1-11 класів.  

     До проведення ранкової гімнастики учні підготувались на належному рівні, подбали про безпеку її проведення та традиційний комплекс фізичних вправ. Вчителі та інструктори фізичної культури проявили свої творчі здібності. Більшість учнів провели зарядку в ігровій формі (рухливі ігри), з елементами ритмічної гімнастики, за допомогою смуги перешкод, сучасного інвентарю та з музичним супроводом. Загалом  традиційна зарядка 7 квітня  перетворилась на захопливий веселий захід, який дав дітям зарядом енергії та хорошого настрою. Всього у заході було залучено 598 дітей.

     Цього ж дня учнівське самоврядування під керівництвом педагога-організатора Брей О.В. в смт Ратне провели акцію «Здорові діти - здорова нація».