Районний семінар

     24 лютого на базі нашої школи відбувся районний семінар для шкільних координаторів Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок». Перед присутніми виступили методисти райметодкабінету: В. Жерш (районний координатор конкурсу «Колосок»), яка прозвітувала про організацію та проведення даного конкурсу в районі; Н. Новак надала методичні рекомендації щодо застосування матеріалів журналу «Колосок» та газети «Колосочок» в професійній діяльності вчителя. Досвідом роботи стосовно проведення конкурсу «Колосок» у навчальному закладі поділилася Н. Фарина, вчитель біології ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. М. Заліпи.  

     Учасники семінару оглянули виставку стіннівок на природничу тематику. Вони, разом із учнями та вчителями школи, побували на святі «Мудрий Колосок», яке організувала Н. Фарина  у співпраці з вчителями природничого циклу: В. Осіюк, І. Приймачук, Н. Лагодюк, Л. Філіпчук, О. Гребік.  Присутні мали гарну нагоду відправитись на кораблі у віртуальну подорож до країни природничих наук, де живе і росте мудрий Колосок, який у кожній своїй зернині впродовж шляху відкривав присутнім свої таємниці. Подорожуючи, мандрівники зупинялись на таких пристанях: «Географія» (переглянули сім природних чудес України), «Екологія» (послухали виступ клубу «Юні лісові рейнджери»), «Природознавство» (учні молодших класів розповіли їм про весняні квіти та виконали танок), «Фізика» (давали відповідь на запитання вікторини), «Хімія» (завітали в лабораторію Колоска), «Основи здоров’я» (подбали про своє здоров’я), «Біологія» (потрапили на шоу «Хто зверху?»), «Астрономія» (ознайомилися із жартівливим астрологічним прогнозом на рік Вогняного Півня). В дорозі веселого настрою додали виступи членів вокальних гуртів «Нота» та «Нотка».

     Наприкінці подорожі всі мандрівники отримали на згадку від організаторів свята «Мудрий Колосок» та центрального оргкомітету конкурсу «Колосок» подарунки.