Тиждень учнівського самоврядування

      Шкільний актив самоврядування – це група активної молоді школи, яка успішно виконує свої прямі обов’язки щодо навчальної та виховної роботи з учнями,  організовує ріноманітні заходи для учнів. З 23.01 по 28.01 проводився тиждень учнівського самоврядування.

     23.01 розпочався перший день  учнівського самоврядування з відкриття тижня на лінійці. Було оголошено план роботи і призначено відповідальних за проведення заходів, а також з учнями 6-7 класів у рамках запобігання насилля серед підлітків переглянуте документальне відео.

     У вівторок протягом дня дітям було запропоновано перегляд соціальних роликів щодо запобігання насилля серед підлітків.

     З учнями 11-их класів соціальним педагогом було проведено анкетування «Насильство у моєму житті» та перегляд кінофільму «Стоп насильству!».

     З членами РШБ був проведений тренінг «Лідер – це я».  Діти активно працювали, дискутували та виносили цікаві ідеї. Загалом тренінг пройшов вдало і усі були задоволені.

     У середу ми проводили майстер-клас по виготовленню валентинок. Учні школи мали змогу зробити валентинку власноруч для дорогої людини.

     У четвер була проведена вікторина для четвертих класів «В гостях у казки»,  для 7-11 класів на перервах проводився конкурс «Караоке», в якому активну  участь  брали не лише учні школи, а і педагоги. З учнями 10-их класів спільно зі службою сім¢ї і молоді була проведена бесіда на тему: «Булінг у школі».

     У п¢ятницю проводилось спільне засідання РШБ з адміністрацією школи «Наші невдачі та досягнення, шляхи припинення жорстокої поведінки у школі».

     Закінчився тиждень самоврядування святковою дискотекою «Укртека». Учні школи мали змогу насолодитись сучасною українською музикою і ще раз переконались, що чуже не означає краще.