Тиждень англійської мови

     Вивчення англійської мови в сучасній школі посідає провідне місце в навчальному процесі. З 12-го по 16-те грудня був проголошений всеукраїнський тиждень англійської мови в навчальних закладах як завершальний етап року англійської мови в Україні.

     Наша школа взяла активну участь у популяризації англійської мови. Зокрема, протягом тижня з 12.12 по 16.12 були проведені вчителями англійської мови відкриті уроки, позакласні заходи, літературні вікторини. Середа, 14-те грудня була проголошена Днем Шекспіра. Учні мали нагоду ознайомитись із життєвим шляхом славетного поета та драматурга. Були проведені літературні вікторини, представлені презентації вчителями Ціось Г.І. та Козак Т.П. серед учнів 8-11 класів. Також був вдало проведений відкритий урок з англійської мови Домальчук С.І. у 5-му класі. Відео-урок під назвою «Шекспір живе у мультфільмах», який об’єднав учнів 4-5 класів, був проведений вчителями Волошиною І.А. та Гуль О.І. 16.12 були майстерно проведені відкритий урок у третьому класі вчителем Волошиною І.А та дискусійний клуб у восьмому класі, проведений  Козак Т.П.

     Тиждень англійської мови яскраво продемонстрував високий професійний підхід вчителів англійської мови до навчального процесу та високий рівень пізнавальної активності учнів до вивчення англійської мови.