Районний семінар вчителів історії

     16 листопада на базі  нашої школи відбувся районний семінар вчителів історії на тему "Національно-патріотичне виховання учнів на уроках історії".

     У семінарі взяли участь вчителі історії  та кандидат історичних наук, доцент кафедри методики викладання шкільних предметів ВІППО Миць Мар'яна Ярославівна. В ході роботи вчителі історії ділилися досвідом роботи щодо національно-патріотичного виховання учнів на уроках історії, зокрема у 8 класі – Наталія Ковальчук, вчитель історії НВК с.Жиричі; 9 класі – Світлана Гнатюк, вчитель історії НВК с.Тур; 10 класі – Лариса Вакуліч – вчитель історії ЗОШ с.Межисить; 11 класі – Анатолій Мартинюк - вчитель історії НВК с.Прохід.

     Велика роль у формуванні ідеології патріотизму у молодого покоління належить урокам та у позаурочній роботі з історії. Педагогічний колектив нашої школи презентував виховний захід «Україна – це ми».

     Мар’яна Миць, підсумувала семінар словами В.Сухомлинського, що «патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яке проникає в усе, що пізнається, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується…» Вчитель історії засобом свого предмета проектує людину, виховує на своїх уроках юного патріота, формує патріотичні почуття і переконання на історичних прикладах, спрямовує до «…рухів і поривів духу…».