Чари осіннього балу

12 листопада  відбулось свято «Осінній бал». Осінь  – золота пора миру, злагоди, любові, пора чарівної краси! Осінній бал… Що може бути романтичнішим та захопливішим?! Ось уже котрий рік школа відкриває свої двері для усіх учнів та вчителів, щоб разом поринути у незбутню казку осіннього балу.

Немов квіточки порозквітали дівчата у своїх бальних та вечірніх сукнях, хлопці ж, як належить справжнім джентльменам, віддали перевагу класичним костюмам. Усі зібрались в актовій залі закладу. Хвилююча мить. Звучить музика, починається урочисте відкриття свята «Осінній бал 2016».

Чимало зусиль для того, щоб свято перетворилося на чарівну казку, доклали учні одиннадцятих класів, танцювальний гурт «Ритм» та учень 10-Б класу Круш Антон,  класні керівники та педагог-організатор. Саме вони творили магію вечора: читали ліричні поезії, співали, танцювали. А все це оцінювали батьки, учні та гості школи.

«Осінній бал - 2016» увібрав у себе всі найкращі особливості аристократичного та сучасного часу. Після цього для гостей свята була проведена дискотека, під час якої всі отримали максимум задоволення та гарного настрою.