Вітаємо!


     Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

     Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники!

     Сердечно дякуємо вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаємо вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичимо, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

     Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!


Вітаємо 9-Б та їх керівника Старушик Л.В. з перемогою в номінації  «Класний клас»


     06 травня відбулося районне свято вшанування обдарованих учнів та їх наставників «Сузір’я талантів». У залі районного будинку культури зібрались переможці і призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, учні-члени Ратнівської філії Малої академії наук України, переможці та призери обласних, Всеукраїнських конкурсів, турнірів, змагань.

     Святкове дійство відкрив начальник відділу освіти, молоді і спорту В.С. Андросюк. З теплими словами вітань до присутніх звернулися: голова районної державної адміністрації А.А. Харлампович та голова районної ради М.М. Макарук.

     Лахтюк Аліса, Макарук Катерина, Пачка Мирослава, Повх Ольга, Ціось Злата, Лукашик Марія, Касянчук Юлія були нагороджені стипендіями голів райдержадміністрації та районної ради.

Учителі школи, вихованці яких досягли вагомих результатів на обласних перегонах, Рудчик І.М., Осіюк В.О., Динь М.Л., Долюк В.М., Михалевич Г.І., Дордюк С.С., Філіпчук Л.П., Гребік О.В., Приймачук І.В.  були нагороджені грамотами районної держадміністрації та районної ради, грамотами та подяками відділу освіти, молоді та спорту.

     Вітаємо учнів та вчителів! Бажаємо подальших успіхів!


     6 травня у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи пройшла презентація флешмобів на тему «Діти – майбутнє України», участь в якому взяли представники п’яти закладів освіти району.

      Учнівський колектив нашої школи виступив із композицією «Україна єдина» і був нагороджений грамотою відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за активну участь.

     Вітаємо всіх учасників гурту та їх керівників Брей О.В., Козак Т.П.!


21 квітня проходив обласний конкурс літературно-музичних, вокально-хореографічних  композицій, малюнків, фотографій «Сонце України в наших руках».  В номінації «Вокально-хореографічна  композиція» танцювальний гурт «Ритм» та вихованці вокального гуртка нашої школи вибороли ІІІ місце.

Вітаємо всіх учасників та керівників Козак Т.П. та Корсака В.В.!


     Делегація педагогів Ратнівського району взяла участь у закритті ХХІІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». У цій виставці педагоги нашої школи взяли активну участь і отримали заслужені нагороди:

     Дипломами І ступеня нагороджено:

Філюк Катерину Петрівну, вчителя історії (посібник «Від комунікативного вчителя до комунікативного учня»);

Лісовську Наталію Олександрівну, вчителя фізичної культури (методичні рекомендації «Ура! Фізкульт-гра!»).

     Дипломом ІІ ступеня нагороджено Лук’янюк Олену Олексіївну, вчителя початкових класів  (книга для читання «Народжені літати»).

     Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Русинчук Аллу Петрівну, вчителя інформатики (методичні рекомендації «Хмарне навчання як інноваційна технологія – нова парадигма в освіті»).

     Вітаємо! Так тримати!


     Традиційно у нашому районі в березні проходять районні олімпіади для учнів 4 класів з української мови, математики та природознавства. 29 березня 82 учасника олімпіад із 35 навчальних закладів району гостинно приймав НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне. Після виконання завдань четвертокласники відвідали Музей Бойової слави, подивилися чудове театралізоване дійство, підготовлене педагогами та учнями гімназії.

     За підсумками роботи журі  ІІІ місце з української мови виборола учениця 4Б класу Люклянчук Анастасія, (вчитель Лагодюк Н.М.), ІІІ місце з природознавства завоював Корецький Артем, учень 4Б класу (вчитель Філіпчук Л.П.)

     Вітаємо переможців та їх наставників!


16 березня в спортивній школі відбувся фінал районних змагань з волейболу. У грі брали участь команди з Щедрогору, Туру, Самарів, Датиня, Проходу та нашої школи. Основна команда складалася з учениць 11-А класу, а саме: Павлович Ірини, Нінічук Валерії, Шкрабалюк Вікторії, Корпач Іванни, Штоль Інни та Михальчук Юлії. В заміні були Штоль Аліна, Зуб Дарія, Штик Вікторія та Кашуба Вікторія. Дівчата не тільки вибороли І місце в фіналі, а й отримали кубок, який завойовували протягом трьох років, і тепер він залишається назавжди в нашій школі. Побажаємо дівчатам ще більше перемог та успіху на обласних змаганнях!


    16  березня 2018 року в Будинку культури відбувся районний конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад) серед загальноосвітніх навчальних закладів. В конкурсі взяли участь екологічні колективи з 11 навчально-виховних закладів району.

     Програмою конкурсу було передбачено: презентація діяльності агітколективу «Екологічна просвіта в дії» та творчий виступ на тему «Раціональне використання природних ресурсів».

     За результатами конкурсу наш агітколектив «Еко-клас» зайняв І місце.

     Вітаємо учасників Лахтюк Алісу, Савчук Ангеліну, Касянчук Юлію, Маковецьку Анастасію, Кондратюк Софію, Михалевич Анну та їх наставників Брей О. В., Філіпчук Л.П.!


З метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованої учнівської молоді 14 березня на базі нашої школи відбувся районний турнір юних журналістів. В турнірі брали участь команди з шести закладів загальної середньої освіти.

Команда нашої школи у складі Антонюк Наталії, Шинкарук Вікторії, Ціось Злати, Касянчук Юлії, Маковецької Анастасії виборола  ІІІ місце.

Вітаємо переможців та їх керівників Северенюк Л.А. та Хозей О.М.!


     13 березня на базі нашої школи відбувся районний турнір юних істориків. Свої знання, ерудицію, вміння вести публічні дискусії, аргументовано відстоювати власну точку зору продемонстрували учні з 13 навчальних закладів району. Команда нашої школи у складі Павлович Ірини, Шкрабалюк Вікторії, Бляшук Анастасії, Касянчук Юлії, Лахтюк Аліси зайняла ІІІ місце.

     Вітаємо дівчат та їх керівника Філюк К.П.!


     25 лютого відбувся районний конкурс юних читців поезії Т. Г. Шевченка, який проводиться з метою виховання любові до творчості великого українського Кобзаря, пошуку, виявлення і підтримки юних обдарувань.

 ІІІ місце на конкурсі зайняла учениця 9А класу Шпак Вікторія.

 Вітаємо Віку та її наставницю Мицюк О.В.!


     16 лютого в приміщенні районного Будинку культури пройшов районний фестиваль хореографічного мистецтва «У вихорі танцю».

Перемогу у номінації «Сучасний танець» здобули:

Гран-прі – колектив «Ритм» із танцем «В нашому серці»;

І місце – колектив «Ритм» із танцем «Аватари».

    У номінації «Спортивно-бальна хореографія»  ІІ місце  здобув

колектив «Ритм-юніори» із танцем «Невгамовні».

     Вітаємо всіх ритмівців та їх керівника Козак Т.П.! 


27 січня відбувся ІІ тур обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, де ІІ місце виборола учениця 9А класу Лахтюк Аліса.

Вітаємо Алісу та їі наставницю Динь М.Л.! 


23 січня відбувся обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури, де ІІІ місце виборола учениця 10Б класу Ціось Злата.

Вітаємо Злату та їі наставницю Михалевич Г.І.!


23 січня відбувся обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, де ІІІ місце виборола учениця 11Б класу Пачка Мирослава.

Вітаємо Мирославу та їі наставницю Гребік О.В.!


21 січня відбувся І тур обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, де в другий тур пройшла учениця 9А класу Лахтюк Аліса.

Вітаємо Алісу та їі наставницю Динь М.Л.! Бажаємо подальших успіхів!


18 січня відбувся обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, де ІІ місце  виборола учениця 11Б класу Макарук Катерина.

Вітаємо Катю та їі наставника Рудчика І.М.!


17 січня відбувся обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, де ІІІ місце виборола учениця 11Б класу Пачка Мирослава.

Вітаємо Мирославу та їі наставницю Приймачук І.В.! 


         В  обласному етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм,

навчально-методичних розробок, рукописів навчальної літератури, віртуальних  ресурсів з еколого-натуралістичного напрямку позашкільної освіти І місце зайняла Філіпчук Л. П. (збірник «Від екології природи – до екології душі»).

         Вітаємо Людмилу Павлівну! Бажаємо подальших творчих успіхів! 


10 та 13 січня проходив обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, де І місце  виборола учениця 9А класу Лахтюк Аліса та ІІІ місце завоювала учениця 11-Б класу Пачка Мирослава.

Вітаємо Алісу, Мирославу та їх наставницю Осіюк В.В.!


10 січня відбувся обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання, де ІІІ місце  виборола учениця 9А класу Повх Ольга.

Вітаємо Олю та їі наставницю Дордюк С.С.!


      У ІІ обласному етапі Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин ‒ 2017» взяли участь 67 дітей із закладів загальної та позашкільної  освіти з 6 районів та 3 міст області.

      На підставі рішення  журі  у категорії поетичний твір «Флора, яку я люблю» перемогла  Лахтюк Аліса, учениця 9-А класу нашої школи.

Вітаємо Алісу та її наставницю Фарину Н.Г.!


Шановні колеги!

 

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, добра, впевненості в завтрашньому дні, здійснення мрій і сподівань.

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю й Божим благословенням, а чарівні дзвони і Різдвяні колядки наповнять рік прийдешній та Ваше життя мудрими рішеннями, творчими успіхами.

Щасливого Нового року та веселого Різдва!


23 грудня відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

І місце  виборола учениця 9А класу Лахтюк Аліса (вчитель Динь М.Л.);

ІІІ місце  виборов учень 5Б класу Мажула Андрій (вчитель Динь М.Л.);

ІІІ місце  виборола учениця 5Б класу Дудкевич Олена (вчитель Динь М.Л.);

ІІІ місце  виборола учениця 6А класу Кулиніч Іванна (вчитель Маковецька К.І.);

ІІІ місце  виборов учень 8А класу Кушмирук Дмитро (вчитель Колотюк І.К.).

Вітаємо призерів та їх наставників!


23 грудня відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.

І місце  виборола учениця 9А класу Повх Ольга;

ІІ місце  виборов учень 9Б класу Коваль Андрій;

ІІІ місце  виборов учень 11А класу Маковецький Олександр.

Вітаємо призерів та їх наставників Дордюк С.С. та Марчука В.М.!


16 грудня відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства.

І місце  виборола учениця 10Б класу Кіпень Світлана;

ІІІ місце  виборола учениця 9Б класу Маковецька Анастасія;

ІІ місце  виборола учениця 11Б класу Рибачук Ірина.

 

Вітаємо призерів та їх керівника Філюк К.П.!


16 грудня відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки.

І місце  виборола учениця 11Б класу Пачка Мирослава.

Вітаємо призерку та її керівника Гребік О.В.!


16 грудня відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.

ІІ місце  виборов учень 9Б класу Колотюк Сергій;

ІІІ місце  виборола учениця 10Б класу Антонюк Наталія.

Вітаємо призерів та їх керівників Фарину Н.Г. та Бегаль Л.О.!


9 грудня відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики.

І місце  виборола учениця 9А класу Лахтюк Аліса;

І місце  виборола учениця 11Б класу Пачка Мирослава;

ІІ місце  виборов учень 11Б класу Панасюк Микола.

Вітаємо призерів та їх керівника Осіюк В.О.!


9 грудня відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови.

ІІ місце  виборола учениця 9А класу Шум Дарина (вчитель Козак Т.П.);

ІІ місце  виборола учениця 10Б класу Ціось Злата (вчитель Домальчук С.І.);

ІІ місце  виборола учениця 11Б класу Макарук Катерина (вчитель Ціось Г.І.);

ІІІ місце  виборола учениця 8А класу Олександрук Яніна (вчитель Ціось Г.І.).

Вітаємо призерів та їх керівників!


2 грудня відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії.

І місце  виборола учениця 9Б класу Токарська Олександра;

І місце  виборола учениця 11Б класу Пачка Мирослава;

ІІ місце  виборола учениця 8Б класу Лукашук-Петренко Анастасія.

Вітаємо призерів та їх керівника Приймачук І.В.!


     20 листопада у  Центрі дитячої та юнацької творчості був проведений  районний етап експедиції  «Моя Батьківщина - Україна».

     Учениця 10Б класу  Кіпень Світлана дослідила та проаналізувала  стан  основних об’єктів водних ресурсів  Ратнівського району. У напрямку «Географія рідного краю» вона виборола ІІ місце.

     Вітаємо Світлану та її керівника Гребік О. В.!


25 листопада відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії.

ІІ місце  виборола учениця 9Б класу Токарська Олександра (вч. Філюк К.П.).

ІІ місце  виборов учень 10Б класу Повх Іван (вч. Пчелінцев М. Л.)

Вітаємо призерів та їх наставників!


24 листопада відбувся районний етап конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Перемогу здобули:

І місце - учениця 11Б класу Макарук Катерина /вчитель Долюк В.М./

ІІ місце - учениця 5Б класу Дудкевич Олена /вчитель Хозей О.М./

ІІ місце - учениця 6А класу Лукашик Марія /вчитель Долюк В.М./

ІІ місце - учениця 7Б класу Михалевич Анна /вчитель Северенюк Л.А./

Вітаємо призерів та їх наставників!


25 листопада відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології.

ІІІ місце  виборола учениця 10Б класу Кіпень Світлана.

Вітаємо Світлану та її наставницю Бегаль Л.О.!


Вітаємо ученицю  9-А класу Лахтюк Алісу та її наставницю Динь М.Л.  із зайнятим  ІІІ  місцем  в обласній олімпіаді з математики імені М.П.Кравчука!


    18 листопада відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури.

ІІ місце  виборола учениця 11Б класу Макарук Катерина, ІІІ місця завоювали: Михалевич Аня (7Б клас), Кличко Олександра (8Б клас), Касянчук Юлія (9Б клас).

    Вітаємо призерів олімпіади та  та їх наставниць Долюк В.М., Северенюк Л.А. та Мицюк О.В.!


11 листопада відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій.

І місце  виборов учень 8А класу Котюх Андрій, ІІІ місце завоював учень 9А класу   Коренчук Євген.

Вітаємо призерів олімпіади та  та їх керівника Русинчук А. П.! 


        З метою зацікавлення учнівської молоді у вивченні флористичного багатства країни, збереження біологічного різноманіття, а також формування естетичної свідомості та поведінки школярів по відношенню до навколишнього світу природи 13 листопада 2017 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ районний етап Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу  «День рослин – 2017». На конкурс  подано 45 учнівських робіт із 13 навчально-виховних закладів району. 

       Журі відмітило оригінальність написання твору за екологічною тематикою Лахтюк Аліси та малюнок за якістю виконання Шум Дарини.

       У категорії «Поетичний твір Флора, яку я люблю» І місце завоювала Лахтюк Алісу.

       У  категорії «Малюнок «Рослинний світ навколо нас»   ІІ місце виборола Шум Дарина.

        Вітаємо  Дарину, Алісу та їх  керівника Фарину Н.Г.!


11 листопада відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури.

      Перемогу здобули:

  І місце - учениця 10Б класу  Ціось Злата /вчитель Михалевич Г.І./

  ІІІ місце - учениця 11Б класу Юзепчук Іванна /вчитель Старушик Л.В./

     Вітаємо призерів та їх наставників!


11 листопада відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.

      Перемогу здобули:

  ІІ місце - учень 8А класу  Кушмирук Дмитро /вчитель Гребік О.В./

  ІІ місце - учениця 9А класу  Лахтюк Аліса /вчитель Гребік О.В./

  І місце - учениця 11Б класу Макарук Катерина /вчитель Рудчик І.М./

     Вітаємо призерів та їх наставників!


     11 листопада відбувся обласний етап VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В конкурсі ІІІ місце виборола учениця 6А класу нашої школи Лукашик Марія.

     Вітаємо Марійку та її керівника Долюк Валентину Миколаївну!


     З метою подальшого розвитку шашок, їх популяризації на території району, підвищення рівня спортивної майстерності 12  листопада на базі нашої школи відбувся чемпіонат району з шашок. Перемогу впевнено здобула педагог-організатор Брей О. В., яка була нагороджена грамотою та медаллю відділу освіти,  молоді та спорту  Ратнівської райдержадміністрації та РО ВФСТ «Колос».

     Щиро вітаємо Олену Василівну та бажаємо їй всіляких успіхів та гараздів!


    28 жовтня з метою підвищення рівня мовної та літературної освіти, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка – поета світового рівня, був проведений районний етап VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В конкурсі І місце виборола учениця 6А класу Лукашик Марія, ІІ місця завоювали учениці 5Б класу Дудкевич Олена та 7Б класу Михалевич Аня, ІІІ місця отримали учениці 10-А класу Шинкарук Вікторія та 11-А класу Павлович Ірина.

     Вітаємо учасниць конкурсу  та їх керівників Долюк В.М., Хозей О.М., Северенюк Л.А. та Мицюк О.В.!


     27 жовтня  поблизу с. Прохід були проведені ХVII районні особисто-командні  змагання зі спортивного орієнтування «Волинська осінь».

У змаганнях взяли участь 20 вихованців гуртків туристичного спрямування. Належну туристсько-спортивну майстерність продемонстрували юні туристи - орієнтувальники  нашої школи та були нагороджені дипломами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  за зайняте:

     -       в групі Ч-16:

  І місце – Бірук Василь, ІІ місце – Савлук Михайло;

     -       в групі Ч-14:

 І місце – Павлович Антон, ІІ місце – Маковецький Максим, ІІІ місце – Глушко Олександр;

     -       в групі Ж-14:

 І місце – Томашук Анна-Елізабет,   ІІ місце – Шиманська Міланна.     

Вітаємо переможців та їх керівника Ковча І.В.!


     З 23 по 27 жовтня в  місті Харкові відбувся фінальний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів.

В  інтелектуальному змаганні взяли участь 26 команд з різних куточків України.

     Наша область була представлена  збірною командою, у склад якої входила учениця 11Б класу  Макарук Катерина. В цікавій та пізнавальній боротьбі  збірна команда області здобула третє місце.

     Кожна участь у турнірі – нова інформація, нові знайомства і щонайважливіше – безцінний досвід. Саме на таких творчих змаганнях гартується дух, сила волі, бажання здобути перемогу.

     Вітаємо Катю та її наставників Гребік О.В. та Рудчика І.М.! 


     17 жовтня 2017 року в актовій залі нашої школи відбувся районний конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні». У заході взяло участь 30 учнів навчально-виховних закладів. ІІІ місце  виборов Маковецький Андрій.

     Вітаємо Андрія та його керівника Северенюк Л.А.!


18 жовтня на базі нашої школи відбувся V районний турнір юних фізиків, у якому взяли участь 8 команд із: НВК сіл Велимче, Видраниця, Замшани, Самари, С.-Оріхові, Щедрогір, НВК № 1-гімназія смт Ратне та ЗОШ № 2 смт Ратне.

У першому фізичному бої перемоги здобули команди НВК  № 1-гімназія смт Ратне та ЗОШ  № 2 смт Ратне. У фінальній грі змагалися ще дві команди: із НВК  с. Видраниця та НВК  с. Велимче, які у групах мали другі результати.

Після запеклої боротьби команда у складі Хотинюк Анни, Панасюка Миколи, Повха Івана, Касянчук Юлії, Лахтюк Аліси виборола ІІ місце. Аня Хотинюк  завоювала ІІІ місце в індивідуальному рейтингу за вміння вести наукову полеміку, відстоювати власну думку.

Вітаємо переможців та їх керівника Осіюк В.О.!


09 жовтня   відбувся шкільний  конкурс «Усміхнімось щиро Вишні».  Журі визначило переможцем  конкурсу у старшій віковій категорії учня 9-Б  класу Маковецького Андрія (керівник  Северенюк Л.А.), який представлятиме нашу школу в районному етапі конкурсу. Бажаємо успіху Андрієві.

Переможці конкурсу:

Молодша вікова категорія:

1.     Гурський Захар та Калінчик Юлія  І місце (керівник Хозей О.М.)

2.      Довгуцька Мілана      ІІ місце (керівник Хозей О.М.)

3.     Пінкевич Анастасія     ІІ місце (керівник Корпач О.М.)

4.     Тлучкевич Ярослава   ІІІ місце (керівник Долюк В.М.)

Середня вікова категорія:

5.     Денисова Софія       І місце (керівник Северенюк Л.А.)

6.     Кошелюк Галина     І місце(керівник Старушик Л.А.)

7.     Панасюк Богдана    ІІ місце(керівник Северенюк Л.А.)

Старша  вікова категорія:

8.     Маковецький Андрій    І місце (керівник Северенюк Л.А.)

9.     Супрунюк Владислав    ІІ місце (керівник Лавренюк В.І.)

10. Антонюк Наталія           ІІІ місце (керівник Михалевич В.І.)

 


03 жовтня з метою пропаганди туризму, активного відпочинку учнівської молоді, формування здорового способу життя відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Центром дитячої та юнацької творчості проведено в с.Замшани VI-і фінальні туристсько-краєзнавчі змагання серед учнівської молоді Ратнівщини, присвячені пам’яті Миколи Свіржевського.

В змаганнях взяли участь команди НВК №1-гімназія смт Ратне, НВК сіл Поступель, Жиричі, Гірники, Кортеліси, Річиця, Заброди та ЗОШ №2 смт Ратне.

За підсумками змагань у виді «Командні змагання з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» грамотою та кубком відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації нагороджено за І місце команду нашої школи у складі: Маковецького Олександра, Королік Катерини, Головій Марії, Савлука Михайла, Бойко Вікторії, Баранчука Владислава, Свиридюка Андрія.

Дипломом Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості у конкурсі «В’язання вузлів» за І місце було також нагороджено команду нашої школи.

Вітаємо всіх членів команди та їх керівників.


 24 вересня 2017 року інтелектуальні поєдинки з географії відбулися на базі Східноєвропейського національного університету імені  Лесі Українки.

     Змагалися захоплені наукою про Землю школярі з 48 навчальних закладів Волині. Учасники команд в ході наукових дискусій виступали, змінюючи один одного, в ролі доповіда, опонента і рецензента.  Традиційно до складу журі входили науковці CНУ ім. Лесі Українки - викладачі географічного факультету.

     Доволі цікаві і водночас нелегкі були запитання на зразок: «Кілька років тому мореплавці помітили серед Тихого океану, на відстані тисячі кілометрів від Каліфорнії, скупчення пластикового сміття. Учені Інституту океанографії Скріпса (США) організували експедицію під керівництвом Міріам Гольдштейн для вивчення цього об’єкта, що отримав назву "Тихоокеанська сміттєва вирва". Яка, на вашу думку, причина її виникнення? Чим небезпечне її існування? Які висновки зроблені ученими експедиції Інституту океанографії?»

     За підсумками турніру визначено команди, які стали переможцями. ІІ місце зайняла збірна команда  Ратнівського району, у складі якої були учні нашої школи Макарук Катерина та Касянчук Юлія.

     В індивідуальному рейтингу ІІ місце виборола  Макарук Катерина.

     Щиро вітаємо Катю, Юлю та їх наставника Гребік О.В.!


     20 вересня на базі нашої школи відбувся районний турнір юних правознавців. Свої знання з правознавства, ерудицію, вміння дискутувати продемонстрували учні  навчальних закладів району. У фінальних змаганнях ІІ місце здобула наша      команда.

     Вітаємо Макарук Катерину, Касянчук Юлію, Лахтюк Алісу, Маковецьку Анастасію,  Кіпень Світлану та їх керівника Філюк К.П.!


     14 вересня на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім. В. Газіна » смт Ратне відбувся районний турнір юних географів. Свої знання з географії, ерудицію, вміння дискутувати продемонстрували учні з 8 навчальних закладів району. У фінальних змаганнях перемогу здобули учні нашої школи.

     Вітаємо Макарук Катерину, Касянчук Юлію, Лахтюк Алісу, Маковецьку Анастасію,  Кіпень Світлану та їх керівника Гребік О.В.!


     Протягом літа Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства проводило ряд конкурсів, призерами яких стали учні нашої школи. Першого вересня на святковій лінійці  лісничий Поступельського лісництва Петро Матвіюк привітав переможців конкурсів, вручивши їм грошові винагороди.

     У  конкурсі малюнків «Людина і ліс»(серед учнів 1-4 класів) призерами стали :

       1 місце – Матвіюк Тетяна(4-Б клас) - нагорода 500 грн.

       2 місце -  Вознюк Діана (3-Б клас) - нагорода  400грн.

     У конкурсі творів на тему «Людина і ліс» серед учнів 6-8 класів призерами стали:

      1 місце – Касянчук Юлія (8-Б кл) – нагорода 500 грн.

      3 місце – Маковецька Анастасія – нагорода 300 грн.

     Роботи Матвіюк Тетяни і Касянчук Юлії на обласному рівні також були призерами. За  зайняте третє місце дівчатка отримали по 1000 грн.

     Крім того влітку проходив конкурс на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї, призерами якого стали члени учнівського лісництва, зокрема:

      1 місце – Головій Марія(9-В кл) – нагорода 1000 грн

      2 місце – Касянчук Юлія(8- Бклас) – нагорода 600 грн.

     Крім грошових винагород ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» згідно умов конкурсу забезпечить посадковим матеріалом навчальний заклад для реалізації проекту.